DATA DE INCEPERE | DENUMIRE | JUDET/ LOCALITATE |
categorii varsta | categorie |
03.06.2017 | Circuitul National FRT - Trofeul Decathlon | DOLJ/ Craiova |
F12 M12 | A |
03.06.2017 | Trofeul Decathlon | DOLJ/ Craiova |
F14 F10 M14 M10 | 1 |
03.06.2017 | Cupa Transilvania | CLUJ/ Cluj-Napoca |
F14 F12 F10 M14 M12 M10 | 1 |
03.06.2017 | DS Tennis Competition | NEAMT/ Piatra-Neamt |
F14 F12 F10 M14 M12 M10 | 1 |
03.06.2017 | Cupa de Primavara Vergilius (anulat) | IASI/ Iasi |
FSE F14 MSE M14 | 1 |
03.06.2017 | Cupa Agro Vas Tenis Con | IALOMITA/ Slobozia |
F14 F12 F10 M14 M12 M10 | 1 |
03.06.2017 | Cupa Tenis Team | BUCURESTI/ Bucuresti |
FSE F18 F14 F10 MSE M18 M14 M10 | 1 |
03.06.2017 | Trofeul Livone (anulat) | ILFOV/ 1 Decembrie |
FSE F12 F10 MSE M12 M10 | 1 |
03.06.2017 | Memorial Cristian Pista Enasescu | BOTOSANI/ Botosani |
F12 F10 M12 M10 | 1 |
03.06.2017 | Cupa Cetate Deva (anulat) | HUNEDOARA/ Deva |
F14 F12 F10 M14 M12 M10 | 1 |
03.06.2017 | Circuitul National FRT - Trofeul Lechner Tennis School | BRASOV/ Brasov |
F14 M14 | A |
03.06.2017 | Cupa Constructim | TIMIS/ Timisoara |
F14 F12 F10 M14 M12 M10 | 1, 2 la 12 ani |
05.06.2017 | Mamaia IDU Junior Championship - MOBEXPERT | CONSTANTA/ Mamaia |
F16 M16 | International, TE cat. 2 |
06.06.2017 | Altius Tennis Cup | BUCURESTI/ Bucuresti |
F50 F35 M80 M75 M70 M65 M60 M55 M50 M45 M40 M35 | International, ITF Grade 3 |
10.06.2017 | Circuitul National FRT - Cupa de Vara ATC Elite | GORJ/ Targu Jiu |
F14 M14 | A |
10.06.2017 | Cupa TCH | BUCURESTI/ Bucuresti |
F18 F10 M18 M10 | 1 |
10.06.2017 | Memorial Ionut Catalin Bercu | BUCURESTI/ Bucuresti |
F16 F14 M16 M14 | 1 |
10.06.2017 | Trofeul Municipiului Braila (anulat) | BRAILA/ Braila |
F16 F14 F10 M16 M14 M10 | 1 |
10.06.2017 | Cupa FIERARIA | BUZAU/ Buzau |
F14 F10 M14 M10 | 1 |
10.06.2017 | Circuitul National FRT - Cupa Vergilius Iasi | IASI/ Iasi |
F16 M16 | A |
10.06.2017 | Cupa Vergilius Iasi | IASI/ Iasi |
F10 M10 | 1 |
12.06.2017 | Campionatul National Individual de Vara U12 F+M | BRAILA/ Braila |
F12 M12 | National |
12.06.2017 | Romania F3 Futures Arad | ARAD/ Arad |
MSE | International, ITF 15k |
12.06.2017 | $15,000 Curtea de Arges | ARGES/ Curtea De Arges |
FSE | International, ITF 15k |
12.06.2017 | Viva Trophy - Galati-G5 | GALATI/ Galati |
F18 M18 | International, ITF Grade 5 |
15.06.2017 | Circuitul Vrancea Trophy, CJ Vrancea, Municipiul Focsani - Cupa George Bucuroiu - Head | VRANCEA/ Focsani |
F50 F35 F30 M65 M60 M55 M50 M45 M40 M35 M30 | 6 |
17.06.2017 | Circuitul National FRT - Trofeul Ardealului (anulat) | HUNEDOARA/ Deva |
F14 M14 | A |
17.06.2017 | Circuitul National FRT - Cupa Tenis Team | BUCURESTI/ Bucuresti |
F16 M16 | A |
17.06.2017 | Circuitul National FRT - Trofeul Ruxandra Dragomir - Tennis Revolution 2017 | ARGES/ Pitesti |
F12 M12 | A |
17.06.2017 | Trofeul Ruxandra Dragomir - Tennis Revolution 2017 | ARGES/ Pitesti |
F18 F10 M18 M10 | 1 |
17.06.2017 | Cupa HAI | ARAD/ Arad |
F14 F12 F10 M14 M12 M10 | 1, 2 la 14 ani |
17.06.2017 | Cupa Municipiului Galati | GALATI/ Galati |
F16 F14 F12 F10 M16 M14 M12 M10 | 1, 2 la 12, 14 si 16 ani |
17.06.2017 | AMP Gold Club | PRAHOVA/ Ploiesti |
F16 F14 F10 M16 M14 M10 | 1, 2 la 16 ani |
19.06.2017 | Campionatul National pe Echipe U10 F+M | BUCURESTI/ Bucuresti |
F10 M10 | National |
19.06.2017 | Romania F4 Futures - Pescariu Sports & SPA Trophy | BUCURESTI/ Bucuresti |
FSE MSE | International, ITF 15k |
21.06.2017 | Campionatele Nationale Individuale pentru Seniori +35 | CLUJ/ Cluj-Napoca |
F55 F45 F35 M80 M75 M70 M65 M60 M55 M50 M45 M40 M35 | International, ITF Grade 3 |
24.06.2017 | Circuitul National FRT - Cupa de Vara TENSKI Sports | BRASOV/ Brasov |
F12 M12 | A |
24.06.2017 | Circuitul National FRT - Trofeul Emigab - Tiger | VILCEA/ Ramnicu-Valcea |
F14 M14 | A |
24.06.2017 | Trofeul DJST Braila | BRAILA/ Braila |
FSE F18 F16 F14 F12 MSE M18 M16 M14 M12 | 1, 2 la 12 ani |
24.06.2017 | Memorial Nagy Balint | BIHOR/ Oradea |
F18 F16 F14 F12 M18 M16 M14 M12 | 1, 2 la 12 ani |
24.06.2017 | Cupa Bright Stiinta (anulat) | CONSTANTA/ Constanta |
F18 F16 F14 F12 M18 M16 M14 M12 | 1, 2 la 12 ani |
24.06.2017 | Cupa Monitorul de Suceava (anulat) | SUCEAVA/ Suceava |
F16 F14 F12 M16 M14 M12 | 1 |
24.06.2017 | Cupa Kym Star | NEAMT/ Piatra-Neamt |
F18 F16 F14 F12 M18 M16 M14 M12 | 1, 2 la 12 ani |
24.06.2017 | Cupa Harteam | TIMIS/ Timisoara |
F14 F12 M14 M12 | 1, 2 la 12 ani |
24.06.2017 | Campionatele Municipale Individuale | BUCURESTI/ Bucuresti |
F18 F16 F14 F12 M18 M16 M14 M12 | 1, 2 la 12 ani |
24.06.2017 | Trofeul Vaideanu | BRASOV/ Brasov |
F16 M16 | 1 |
26.06.2017 | Campionatul National Individual de Vara U10 F+M | BUCURESTI/ Bucuresti |
F10 M10 | National |
26.06.2017 | Romania F5 Futures Curtea de Arges | ARGES/ Curtea De Arges |
MSE | International, ITF 15k |
26.06.2017 | $15,000 Bucuresti | BUCURESTI/ Bucuresti |
FSE | International, ITF 15k |
29.06.2017 | Cupa Dunarii - Editia I | GALATI/ Galati |
M70 M65 M60 M55 M50 M45 M40 M35 | 6 |
29.06.2017 | Trofeul Callatis 2017 | CONSTANTA/ Mangalia |
F40 M75 M70 M65 M60 M55 M50 M45 M40 M35 | 6 |
29.06.2017 | Memorialul Conu Misu Gontaru | BOTOSANI/ Botosani |
F35 M65 M60 M55 M50 M45 M40 M35 | 7 |