16.12.2023 | Campionatele Nationale Individuale de Iarna U11 | simplu | Cat. National | Bucuresti | 938 pct. |
09.10.2023 | Selectie Nationala U11 | simplu | Cat. National | Bucuresti | 937.5 pct. |
02.12.2023 | Circuitul National FRT - Trofeul Tub Integral by Schneider Electric | simplu | Cat. A | Bistrita | 625 pct. |
16.09.2023 | Circuitul National FRT - Cupa Dyadora | simplu | Cat. A | Timisoara | 625 pct. |
05.08.2023 | Circuitul National FRT - Cupa Florin Mergea | simplu | Cat. A | Targu Jiu | 625 pct. |
22.07.2023 | Circuitul National FRT - Trofeul Nicholas | simplu | Cat. A | Buzau | 625 pct. |
13.05.2023 | Circuitul National FRT - Trofeul Lechner TS | simplu | Cat. A | Brasov | 625 pct. |
12.06.2023 | Campionatele Nationale Individuale U12 | simplu | Cat. National | Bucuresti | 563 pct. |
25.09.2023 | FRT Cup | simplu | Cat. International | Bucuresti | 281 pct. |
29.05.2023 | Hai Cup | simplu | Cat. International | Arad | 281 pct. |
22.05.2023 | Iasi Tennis Trophy by Praxis Laboratories | simplu | Cat. International | Iasi | 281 pct. |
25.03.2023 | TE U12 G2 Herodotou Tennis Academy | simplu | Cat. International | Larnaca | 281 pct. |
12.06.2023 | Campionatele Nationale Individuale U12 | dublu | Cat. National | Bucuresti | 250 pct. |
18.03.2023 | Cupa Arc Pro Tenis | Echipe | Cat. 1 | Bucuresti | 240 pct. |
16.12.2023 | Campionatele Nationale Individuale de Iarna U11 | dublu | Cat. National | Bucuresti | 187.5 pct. |
03.07.2023 | Int'l Champs. of Romania | simplu | Cat. International | Bucuresti | 187 pct. |
16.09.2023 | Circuitul National FRT - Cupa Dyadora | dublu | Cat. A | Timisoara | 156 pct. |
05.08.2023 | Circuitul National FRT - Cupa Florin Mergea | dublu | Cat. A | Targu Jiu | 156 pct. |
03.07.2023 | Int'l Champs. of Romania | dublu | Cat. International | Bucuresti | 156 pct. |
06.01.2024 | Circuitul National FRT - Memorial Florenta Mihai | dublu | Cat. A | Bucuresti | 125 pct. |
02.12.2023 | Circuitul National FRT - Trofeul Tub Integral by Schneider Electric | dublu | Cat. A | Bistrita | 125 pct. |
22.05.2023 | Iasi Tennis Trophy by Praxis Laboratories | dublu | Cat. International | Iasi | 125 pct. |
25.09.2023 | FRT Cup | dublu | Cat. International | Bucuresti | 94 pct. |
04.09.2023 | SG Junior Cup | simplu | Cat. International | Chisinau | 94 pct. |
22.07.2023 | Circuitul National FRT - Trofeul Nicholas | dublu | Cat. A | Buzau | 94 pct. |
10.07.2023 | Open RER Sud Buzau | simplu | Cat. International | Buzau | 94 pct. |
13.05.2023 | Circuitul National FRT - Trofeul Lechner TS | dublu | Cat. A | Brasov | 94 pct. |
08.05.2023 | Daimon Cup | dublu | Cat. International | Bucuresti | 94 pct. |
25.03.2023 | TE U12 G2 Herodotou Tennis Academy | dublu | Cat. International | Larnaca | 94 pct. |
04.09.2023 | SG Junior Cup | dublu | Cat. International | Chisinau | 70 pct. |
02.03.2024 | Open Super 12 Auray | dublu | Cat. International | Auray | 47 pct. |
08.05.2023 | Daimon Cup | simplu | Cat. International | Bucuresti | 25 pct. |
10.07.2023 | Open RER Sud Buzau | dublu | Cat. International | Buzau | 0 pct. |
29.05.2023 | Hai Cup | dublu | Cat. International | Arad | 0 pct. |
06.01.2024 | Circuitul National FRT - Memorial Florenta Mihai | simplu | Cat. A | Bucuresti | 500 pct. |
24.04.2023 | Selectie Nationala U12 | simplu | Cat. National | Bucuresti | 469 pct. |
26.08.2023 | Circuitul National FRT - Trofeul Dr. Oetker | simplu | Cat. A | Curtea De Arges | 375 pct. |
15.07.2023 | Kinder Joy of Movement | simplu | Cat. 1 | Brasov | 250 pct. |
19.08.2023 | Kinder Joy of Movement | simplu | Cat. 1 | Bistrita | 250 pct. |
24.06.2023 | Kinder Joy of Movement Tennis Trophy by Nitech Bucuresti | simplu | Cat. 1 | Bucuresti | 100 pct. |
29.07.2023 | Cupa Tirex | dublu | Cat. 1 | Constanta | 63 pct. |