COMPETITII
AN: dec nov oct sep aug iul iun mai apr mar feb ian LUNA:
DATA DE INCEPERE DENUMIRE JUDET/
LOCALITATE
categorii varsta categorie
03.04.2021 Trofeul Tennis Revolution BUCURESTI/ 
Bucuresti
F14 F10 M14 M10 2
03.04.2021 Cupa Muresul MURES/ 
Targu Mures
F16 F12 M16 M12 2
03.04.2021 Cupa Primaria Onesti Tg Ocna Slanic Moldova, Ed a 18-a BACAU/ 
Onesti
FSE F14 F12 F10 MSE M14 M12 M10 2
03.04.2021 Trofeul Allianz Tiriac BUCURESTI/ 
Bucuresti
FSE F16 F12 MSE M16 M12 2
03.04.2021 Cupa Radu Cons Ed a 2-a DOLJ/ 
Craiova
F18 F16 F14 F12 M18 M16 M14 M12 2
03.04.2021 Trofeul Municipiului Braila BRAILA/ 
Braila
F18 F14 F12 F10 M18 M14 M12 M10 2
03.04.2021 Cupa Tennis Club Micul As IASI/ 
Iasi
F16 F12 F10 M16 M12 M10 2
10.04.2021 Cupa Nitech BUCURESTI/ 
Bucuresti
F12 M12 2
10.04.2021 Cupa Greenfield Biosfarm Ed. a II-a VASLUI/ 
Barlad
F16 F14 F12 F10 M16 M14 M12 M10 2
10.04.2021 Cupa Orasului Stei, Ed a 12-a BIHOR/ 
Stei
F14 F12 F10 M14 M12 M10 2
10.04.2021 Trofeul TC Prim BUCURESTI/ 
Bucuresti
FSE F18 F10 MSE M18 M10 2
10.04.2021 Cupa DNS Tenis Con, Ed a 9-a IALOMITA/ 
Slobozia
F16 F14 F12 F10 M16 M14 M12 M10 2
10.04.2021 Trofeul Star 2021, Ed a 2-a ARGES/ 
Pitesti
F18 F14 F12 F10 M18 M14 M12 M10 2
10.04.2021 Cupa Elite Pantelimon ILFOV/ 
Pantelimon
F16 F14 M16 M14 2
17.04.2021 Circuitul National FRT - Trofeul Mizar BACAU/ 
Bacau
F12 M12 A
17.04.2021 Circuitul National FRT - Cupa CSM Oradea, Ed a 5-a BIHOR/ 
Oradea
F16 M16 A
17.04.2021 Cupa Giroc, Ed a 10-a TIMIS/ 
Timisoara
F16 F14 F12 F10 M16 M14 M12 M10 1, 2 la 12 si 14
17.04.2021 Cupa Valmet Braila BRAILA/ 
Braila
F18 F14 F12 F10 M18 M14 M12 M10 1
17.04.2021 Memorialul George Panaitescu, Ed a 6-a BUCURESTI/ 
Bucuresti
FSE F16 F12 MSE M16 M12 1, 2 la 12 ani
17.04.2021 Cupa TCH, Ed a 5-a BUCURESTI/ 
Bucuresti
F18 F14 F10 M18 M14 M10 1, 2 la 14 ani
17.04.2021 Cupa Tomesti, Ed 1-a IASI/ 
Tomesti
F16 F12 F10 M16 M12 M10 1, 2 la 12 si 16
17.04.2021 Cupa Rotary-Head - ANULAT VRANCEA/ 
Focsani
F18 F14 F12 F10 M18 M14 M12 M10 1, 2 la 12 si 14
17.04.2021 Trofeul Digital Design, Ed a 7-a ARGES/ 
Pitesti
FSE F16 F12 F10 MSE M16 M12 M10 1, 2 la 12 si 16
19.04.2021 Selectie U14 BUCURESTI/ 
Bucuresti
F14 M14 National
19.04.2021 PTT Romania Women's 25K Clay 1 BUCURESTI/ 
Bucuresti
FSE UTR
24.04.2021 Circuitul National FRT - Cupa Ianus SALAJ/ 
Zalau
F16 M16 A
24.04.2021 Cupa Dacus, Ed a 2-a NEAMT/ 
Piatra-Neamt
F18 F16 F12 F10 M18 M16 M12 M10 1, 2 la 12 si 16
24.04.2021 Trofeul Spartacus Braila BRAILA/ 
Braila
F18 F14 F12 F10 M18 M14 M12 M10 1, 2 la 12, 14 si 16 ani
24.04.2021 Cupa CSM, Ed a 7-a TIMIS/ 
Timisoara
F14 F12 F10 M14 M12 M10 1, 2 la 12 si 14
24.04.2021 Open Municipal, Ed a 10-a BUCURESTI/ 
Bucuresti
F18 F10 M18 M10 1
24.04.2021 Trofeul Tennis Perfrormance, Ed a 3-a BUCURESTI/ 
Bucuresti
FSE F16 F12 MSE M16 M12 1
24.04.2021 Cupa Albani, Ed a 2-a ALBA/ 
Alba Iulia
F18 F14 F12 F10 M18 M14 M12 M10 1, 2 la 14 ani
24.04.2021 Trofeul Kynita - Editia I VILCEA/ 
Ramnicu-Valcea
F16 F14 F12 F10 M16 M14 M12 M10 1, 2 la 12, 14 si 16 ani
26.04.2021 PTT Romania Women's 25K Clay 2 BUCURESTI/ 
Bucuresti
FSE UTR
26.04.2021 Selectie U12 BUCURESTI/ 
Bucuresti
F12 M12 National
26.04.2021 Int'l Champs. of Romania U14 BUCURESTI/ 
Bucuresti
F14 M14 Tennis Europe U14, Categoria 2
COMPETITII PE ECHIPE

Descopera echipa de Cupa Davis a Romaniei, istoricul confruntarilor in Grupa Mondiala cat si informatii despre achizitionarea biletelor si modalitati de transport.

Descopera echipa de Fed Cup a Romaniei, istoricul confruntarilor in Grupa Mondiala cat si informatii despre achizitionarea biletelor si modalitati de transport.