COMPETITII
AN: dec nov oct sep aug iul iun mai apr mar feb ian LUNA:
DATA DE INCEPERE DENUMIRE JUDET/
LOCALITATE
categorii varsta categorie
01.06.2019 Cupa Dinamic 92 NEAMT/ 
Piatra-Neamt
F14 F12 M14 M12 1, 2 la 12 ani
01.06.2019 Cupa Iulian Patrascu MEHEDINTI/ 
Drobeta-Turnu
F14 F10 M14 M10 1
01.06.2019 Tofeul BPK ARGES/ 
Pitesti
F14 F12 F10 M14 M12 M10 1, 2 la 12 ani
01.06.2019 Memorial Ionut Bercu BUCURESTI/ 
Bucuresti
F16 F14 M16 M14 1, 2 la 16 ani
01.06.2019 Cupa 1 Iunie PRAHOVA/ 
Ploiesti
FSE F14 F12 F10 MSE M14 M12 M10 1, 2 la 12 ani
01.06.2019 Cupa Transilvania CLUJ/ 
Cluj-Napoca
F14 F12 F10 M14 M12 M10 1, 2 la 12 ani
01.06.2019 Cupa Tennis Team BUCURESTI/ 
Bucuresti
FSE F18 F12 F10 MSE M18 M12 M10 1, 2 la 12 ani
01.06.2019 Trofeul Spartacus BRAILA/ 
Braila
FSE F14 F12 F10 MSE M14 M12 M10 1, 2 la 12 ani
01.06.2019 Cupa Vrancart - Primaria Onesti BACAU/ 
Onesti
F18 F14 F12 F10 M18 M14 M12 M10 1, 2 la 12 ani
03.06.2019 HAI Cup U12 ARAD/ 
Arad
F12 M12 Tennis Europe U12, Cat 1
03.06.2019 Aegon Junior Open CLUJ/ 
Cluj-Napoca
F16 M16 Tennis Europe U16, Cat 3
04.06.2019 Altius Tennis Cup Bucuresti, TC Altius CNT-FRT BUCURESTI/ 
Bucuresti
F55 F45 F35 M80 M75 M70 M65 M60 M55 M50 M45 M40 M35 International, ITF Seniors, Grad 2
08.06.2019 Cupa ATH BUCURESTI/ 
Bucuresti
FSE F16 F14 MSE M16 M14 1
08.06.2019 Cupa Select Interconti SUCEAVA/ 
Suceava
F16 F14 F10 M16 M14 M10 1
08.06.2019 Cupa de vara - ANULAT DOLJ/ 
Craiova
F16 F14 F10 M16 M14 M10 1
08.06.2019 Cupa de vara a Iasului IASI/ 
Iasi
FSE F10 MSE M10 1
08.06.2019 BT Tennis Cup II - ANULAT CLUJ/ 
Cluj-Napoca
F16 F14 F10 M16 M14 M10 1
08.06.2019 Cupa Roman NEAMT/ 
Roman
F16 F14 M16 M14 1
08.06.2019 Cupa Agro Vas IALOMITA/ 
Slobozia
F16 F14 F10 M16 M14 M10 1
08.06.2019 Trofeul Anais - ANULAT ILFOV/ 
1 Decembrie
F18 F10 M18 M10 1, 2 la 18 ani
10.06.2019 GST Trophy BISTRITA/ 
Bistrita
F18 M18 International, ITF Juniors Grade 4
10.06.2019 Campionatele Nationale Individuale U12 BRASOV/ 
Brasov
F12 M12 National
13.06.2019 Circuitul Vrancea Trophy, CJ Vrancea, Municipiul FocsaniCupa “George Bucuroiu Head” VRANCEA/ 
Focsani
F60 F50 F35 M65 M60 M55 M50 M45 M40 M35 M30 6
15.06.2019 Circuitul National FRT - Trofeul Ardealului MURES/ 
Targu Mures
F16 M16 A
15.06.2019 Trofeul Ruxandra Dragomir - Tennis Revolution ARGES/ 
Pitesti
F14 F12 F10 M14 M12 M10 1,
15.06.2019 Trofeul Lechner Tennis School BRASOV/ 
Brasov
F16 F14 F12 F10 M16 M14 M12 M10 1, 2 la 16 ani
15.06.2019 Cupa Santal Ploiesti F16 F12 F10 M16 M12 M10 1, 2 la 16 ani
15.06.2019 Cupa Salom Marem Interspor ARAD/ 
Arad
F14 F12 F10 M14 M12 M10 1
15.06.2019 Cupa Municipiului Galati GALATI/ 
Galati
F16 F14 F12 F10 M16 M14 M12 M10 1, 2 la 12 si 16 ani
15.06.2019 Cupa de vara Kids Tennis Club BUZAU/ 
Buzau
F16 F12 F10 M16 M12 M10 2
15.06.2019 Cupa Chitila ILFOV/ 
Chitila
F10 M10 2
15.06.2019 Cupa Electromax HUNEDOARA/ 
Petrosani
F16 F14 F12 F10 M16 M14 M12 M10 1, 2 la 12 si 16 ani
15.06.2019 Cupa Tennis Team BUCURESTI/ 
Bucuresti
FSE F16 F14 F12 MSE M16 M14 M12 1, 2 la 12 si 16 ani
15.06.2019 Cupa Kober NEAMT/ 
Piatra-Neamt
F16 F14 F12 F10 M16 M14 M12 M10 1, 2 la 12 ani
17.06.2019 ATC Elite Junior Cup GORJ/ 
Targu Jiu
F18 M18 International, ITF Juniors Grade 5
20.06.2019 Memorialul Conu Misu Gontaru, Botosani, AS Intertenis Club BOTOSANI/ 
Botosani
F30 M70 M65 M60 M55 M50 M45 M40 M35 M30 6
20.06.2019 Trofeul Callatis Mangalia, CS Callatis CONSTANTA/ 
Mangalia
F40 M80 M75 M70 M65 M60 M55 M50 M45 M40 6
20.06.2019 Memorialul Marius Bologa IASI/ 
Iasi
M65 M60 M55 M50 M45 M30 7
22.06.2019 Circuitul National FRT - Trofeul Tennis Performance BUCURESTI/ 
Bucuresti
F12 M12 A
22.06.2019 Cupa Elite ILFOV/ 
Pantelimon
F18 F16 F14 M18 M16 M14 1, 2 la 16 ani
22.06.2019 Cupa Hai Arad ARAD/ 
Arad
F14 F12 M14 M12 1
22.06.2019 Cupa Mures MURES/ 
Targu Mures
F16 F14 F12 M16 M14 M12 1, 2 la 12 si 16 ani
22.06.2019 Cupa ADF NEAMT/ 
Piatra-Neamt
F16 F14 F12 M16 M14 M12 1, 2 la 12 si 16 ani
22.06.2019 Cupa Cristal HUNEDOARA/ 
Hunedoara
FSE F18 F16 F14 F12 MSE M18 M16 M14 M12 1, 2 la 12 si 16 ani
24.06.2019 Mamaia IDU Junior Championship CONSTANTA/ 
Mamaia
F16 M16 Tennis Europe U16, Cat 2
24.06.2019 Campionatele Nationale Individuale U10 DOLJ/ 
Craiova
F10 M10 National
26.06.2019 Campionatul Naţional Individual Galaţi 2019 GALATI/ 
Galati
F55 F50 F45 F35 M80 M75 M70 M65 M60 M55 M50 M45 M40 M35 National
29.06.2019 Circuitul National FRT - Cupa Sanatatea -Memorialul Mihai Tudor BUCURESTI/ 
Bucuresti
F14 M14 A
29.06.2019 Circuitul National FRT - Trofeul Emigab-Tiger VILCEA/ 
Ramnicu-Valcea
F16 M16 A
29.06.2019 Cupa ATH BUCURESTI/ 
Bucuresti
FSE F18 F10 MSE M18 M10 1
29.06.2019 Cupa de vara OLT/ 
Caracal
F16 F14 F12 F10 M16 M14 M12 M10 1, 2 la 12 si 14 ani
29.06.2019 BT Tennis Cup III CLUJ/ 
Cluj-Napoca
F16 F14 F12 F10 M16 M14 M12 M10 1, 2 la 12 si 14 ani
29.06.2019 Trofeul Tennis Performance BUCURESTI/ 
Bucuresti
F16 F12 M16 M12 1, 2 la 12 ani
29.06.2019 Trofeul Municipiului Braila BRAILA/ 
Braila
FSE F16 F14 F12 F10 MSE M16 M14 M12 M10 1, 2 la 12 si 14 ani
29.06.2019 Cupa Kym Star NEAMT/ 
Piatra-Neamt
F18 F14 F12 F10 M18 M14 M12 M10 1, 2 la 12 si 14 ani
COMPETITII PE ECHIPE

Descopera echipa de Cupa Davis a Romaniei, istoricul confruntarilor in Grupa Mondiala cat si informatii despre achizitionarea biletelor si modalitati de transport.

Descopera echipa de Fed Cup a Romaniei, istoricul confruntarilor in Grupa Mondiala cat si informatii despre achizitionarea biletelor si modalitati de transport.