02.03.2024 | Cirtcuitul National FRT AQUAVIA - Trofeul Marii Campioni | simplu | Cat. A | Bucuresti | 375 pct. |
16.09.2023 | Circuitul National FRT - Cupa Dyadora | simplu | Cat. A | Timisoara | 375 pct. |
26.08.2023 | Circuitul National FRT - Trofeul Dr. Oetker | simplu | Cat. A | Curtea De Arges | 375 pct. |
09.10.2023 | Selectie Nationala U11 | simplu | Cat. National | Bucuresti | 317.25 pct. |
10.02.2024 | Circuitul National FRT - Trofeul Bright | simplu | Cat. A | Constanta | 281 pct. |
16.12.2023 | Campionatele Nationale Individuale de Iarna U11 | simplu | Cat. National | Bucuresti | 281 pct. |
22.07.2023 | Circuitul National FRT - Trofeul Nicholas | simplu | Cat. A | Buzau | 281 pct. |
17.06.2023 | PTOLEMAIDA JUNIOR | simplu | Cat. International | Ptolemaida | 281 pct. |
24.04.2023 | Bellevue Cup 2023 | simplu | Cat. International | Ulcinj | 281 pct. |
29.07.2023 | Cupa Tirex | simplu | Cat. 1 | Constanta | 250 pct. |
06.05.2023 | TE U12 Plovdiv | simplu | Cat. International | Plovdiv | 188 pct. |
01.10.2023 | Levski Sofia Cup | simplu | Cat. International | Sofia | 187 pct. |
25.09.2023 | FRT Cup | simplu | Cat. International | Bucuresti | 187 pct. |
03.07.2023 | Int'l Champs. of Romania | simplu | Cat. International | Bucuresti | 187 pct. |
06.01.2024 | Circuitul National FRT - Memorial Florenta Mihai | dublu | Cat. A | Bucuresti | 156 pct. |
16.12.2023 | Campionatele Nationale Individuale de Iarna U11 | dublu | Cat. National | Bucuresti | 141 pct. |
10.02.2024 | Circuitul National FRT - Trofeul Bright | dublu | Cat. A | Constanta | 125 pct. |
26.08.2023 | Circuitul National FRT - Trofeul Dr. Oetker | dublu | Cat. A | Curtea De Arges | 125 pct. |
18.03.2023 | Trofeul Ilie Nastase | Echipe | Cat. 1 | Braila | 120 pct. |
25.03.2023 | Vrancea Trophy | dublu | Cat. 1 | Focsani | 101 pct. |
02.03.2024 | Cirtcuitul National FRT AQUAVIA - Trofeul Marii Campioni | dublu | Cat. A | Bucuresti | 94 pct. |
01.10.2023 | Levski Sofia Cup | dublu | Cat. International | Sofia | 94 pct. |
22.07.2023 | Circuitul National FRT - Trofeul Nicholas | dublu | Cat. A | Buzau | 94 pct. |
03.07.2023 | Int'l Champs. of Romania | dublu | Cat. International | Bucuresti | 94 pct. |
01.05.2023 | Croatia Cup | simplu | Cat. International | Cakovec | 93.67 pct. |
17.06.2023 | PTOLEMAIDA JUNIOR | dublu | Cat. International | Ptolemaida | 70 pct. |
01.04.2023 | Circuitul National FRT - Trofeul Mizar | dublu | Cat. A | Bacau | 70 pct. |
25.09.2023 | FRT Cup | dublu | Cat. International | Bucuresti | 0 pct. |
15.07.2023 | Cupa Corneliu IDU | simplu | Cat. 1 | Mamaia | 200 pct. |
01.04.2023 | Circuitul National FRT - Trofeul Mizar | simplu | Cat. A | Bacau | 188 pct. |
08.04.2023 | Cupa Elite Tenis | simplu | Cat. 1 | Pantelimon | 113 pct. |
02.07.2023 | Calificari International Champs of Romania U12 | simplu | Cat. 1 | Bucuresti | 113 pct. |
12.06.2023 | Campionatele Nationale Individuale U12 | simplu | Cat. National | Bucuresti | 94 pct. |
20.05.2023 | Cupa Cristiana Malama | simplu | Cat. 1 | Slobozia | 80 pct. |
08.04.2023 | Cupa Elite Tenis | dublu | Cat. 1 | Pantelimon | 63 pct. |
29.07.2023 | Cupa Tirex | dublu | Cat. 1 | Constanta | 63 pct. |
20.05.2023 | Cupa Cristiana Malama | dublu | Cat. 1 | Slobozia | 25 pct. |
12.06.2023 | Campionatele Nationale Individuale U12 | dublu | Cat. National | Bucuresti | 0 pct. |
16.09.2023 | Circuitul National FRT - Cupa Dyadora | dublu | Cat. A | Timisoara | 0 pct. |
06.01.2024 | Circuitul National FRT - Memorial Florenta Mihai | simplu | Cat. A | Bucuresti | 0 pct. |