DATA DE INCEPERE | DENUMIRE | JUDET/ LOCALITATE |
categorii varsta | categorie |
02.11.2019 | Cupa Centana | BISTRITA/ Bistrita |
F14 F12 F10 M14 M12 M10 | 1 |
02.11.2019 | Trofeul Meme38 | VILCEA/ Ramnicu-Valcea |
F16 F14 F12 F10 M16 M14 M12 M10 | 1 |
02.11.2019 | Cupa de Toamna Marina | BUZAU/ Buzau |
F16 F12 M16 M12 | 1 |
02.11.2019 | Cupa Iasului de toamna | IASI/ Iasi |
F18 F12 F10 M18 M12 M10 | 1 |
02.11.2019 | Cupa TCH | BUCURESTI/ Bucuresti |
F16 F14 F12 F10 M16 M14 M12 M10 | 1 |
02.11.2019 | Cupa Bright - ANULAT | CONSTANTA/ Constanta |
F12 F10 M12 M10 | 1 |
02.11.2019 | Cupa CSR | BUCURESTI/ Bucuresti |
FSE F18 MSE M18 | 1 |
09.11.2019 | Cupa Libra 7 | BUCURESTI/ Bucuresti |
F16 F14 F12 M16 M14 M12 | 1 |
09.11.2019 | Cupa Bright - ANULAT | CONSTANTA/ Constanta |
F14 F10 M14 M10 | 1 |
09.11.2019 | Trofeul CSM Oradea | BIHOR/ Oradea |
FSE F16 F12 F10 MSE M16 M12 M10 | 1 |
09.11.2019 | Trofeul Agronomiei - Ed de iarna | BUCURESTI/ Bucuresti |
FSE F18 F10 MSE M18 M10 | 1 |
09.11.2019 | Trofeul MaDonna Maria Ed. I | DOLJ/ Craiova |
F16 F14 F12 F10 M16 M14 M12 M10 | 1 |
09.11.2019 | Trofeul Sense | NEAMT/ Roman |
F12 F10 M12 M10 | 1 |
11.11.2019 | Romai Budapesta | Budapesta | F60 M70 M65 M60 M50 M45 | International, ITF Seniors, Grad 1 |
14.11.2019 | Trofeul Dr. Oetker-Dublu, Curtea de Arges | ARGES/ Curtea De Arges |
F50 M50 M30 | 6 |
16.11.2019 | Cupa Vrancart - Primaria Onesti | BACAU/ Onesti |
FSE F14 F12 F10 MSE M14 M12 M10 | 1 |
16.11.2019 | Trofeul Marin Badin | BUCURESTI/ Bucuresti |
F14 M14 | A |
16.11.2019 | Cupa Best Print - ANULAT | PRAHOVA/ Ploiesti |
F12 F10 M12 M10 | 1 |
16.11.2019 | Cupa Elite | ILFOV/ Pantelimon |
FSE F12 MSE M12 | 1 |
16.11.2019 | Cupa de Toamna - Tache Caralulis | BUCURESTI/ Bucuresti |
F16 F10 M16 M10 | 1 |
16.11.2019 | Cupa Olteniei | DOLJ/ Craiova |
F16 F12 F10 M16 M12 M10 | 1 |
16.11.2019 | Trofeul DEXI | ALBA/ Alba Iulia |
F18 F12 F10 M18 M12 M10 | 1 |
16.11.2019 | Cupa TCB | BUCURESTI/ Bucuresti |
F18 M18 | 1 |
23.11.2019 | Circuitul National FRT - Trofeul Smirodava | NEAMT/ Roman |
F12 M12 | A |
23.11.2019 | Trofeul Ioan Macoveiciuc | BUCURESTI/ Bucuresti |
F16 M16 | A |
23.11.2019 | Cupa Micris 10 | ILFOV/ Bragadiru |
F18 F12 M18 M12 | 1, 2 la 12 ani |
23.11.2019 | Cupa Municipiului Oradea | BIHOR/ Oradea |
FSE F14 F12 F10 MSE M14 M12 M10 | 1, 2 la 12 ani |
23.11.2019 | Trofeul viitorilor campioni | ARGES/ Curtea De Arges |
F12 F10 M12 M10 | 1, 2 la 12 ani |
23.11.2019 | Cupa TCB | BUCURESTI/ Bucuresti |
FSE MSE | 1 |
23.11.2019 | Trofeul Performantei Ilie Nastase | BUCURESTI/ Bucuresti |
F14 F10 M14 M10 | 1 |
23.11.2019 | Cupa Aqua Carpatica | BRASOV/ Brasov |
F16 F14 F12 F10 M16 M14 M12 M10 | 1, 2 la 12 si 16 ani |
23.11.2019 | Cupa de Toamna a Municipiului Piatra Neamt | NEAMT/ Piatra-Neamt |
F14 F10 M14 M10 | 1 |
23.11.2019 | Cupa de iarna a orasului Deva | HUNEDOARA/ Deva |
F14 F12 F10 M14 M12 M10 | 1, 2 la 12 ani |
30.11.2019 | Cupa S&F | PRAHOVA/ Ploiesti |
F12 M12 | 1 |
30.11.2019 | Cupa ATH | BUCURESTI/ Bucuresti |
FSE F18 F12 MSE M18 M12 | 1 |
30.11.2019 | Cupa Bright ‐ OCH | CONSTANTA/ Constanta |
F16 F14 F12 F10 M16 M14 M12 M10 | 1 |
30.11.2019 | Cupa Dinamo | BUCURESTI/ Bucuresti |
F16 F14 F10 M16 M14 M10 | 1 |
30.11.2019 | Trofeul Vasineacsu | VILCEA/ Ramnicu-Valcea |
F16 F14 F12 F10 M16 M14 M12 M10 | 1 |
30.11.2019 | Cupa Unirii - Onesti - Tg Ocna - Slanic Moldova - Vrancart | BACAU/ Onesti |
FSE F14 F12 F10 MSE M14 M12 M10 | 1 |