COMPETITII
AN: dec nov oct sep aug iul iun mai apr mar feb ian LUNA:
DATA DE INCEPERE DENUMIRE JUDET/
LOCALITATE
categorii varsta categorie
02.11.2019 Cupa Centana BISTRITA/ 
Bistrita
F14 F12 F10 M14 M12 M10 1
02.11.2019 Trofeul Meme38 VILCEA/ 
Ramnicu-Valcea
F16 F14 F12 F10 M16 M14 M12 M10 1
02.11.2019 Cupa de Toamna Marina BUZAU/ 
Buzau
F16 F12 M16 M12 1
02.11.2019 Cupa Iasului de toamna IASI/ 
Iasi
F18 F12 F10 M18 M12 M10 1
02.11.2019 Cupa TCH BUCURESTI/ 
Bucuresti
F16 F14 F12 F10 M16 M14 M12 M10 1
02.11.2019 Cupa Bright - ANULAT CONSTANTA/ 
Constanta
F12 F10 M12 M10 1
02.11.2019 Cupa CSR BUCURESTI/ 
Bucuresti
FSE F18 MSE M18 1
09.11.2019 Cupa Libra 7 BUCURESTI/ 
Bucuresti
F16 F14 F12 M16 M14 M12 1
09.11.2019 Cupa Bright - ANULAT CONSTANTA/ 
Constanta
F14 F10 M14 M10 1
09.11.2019 Trofeul CSM Oradea BIHOR/ 
Oradea
FSE F16 F12 F10 MSE M16 M12 M10 1
09.11.2019 Trofeul Agronomiei - Ed de iarna BUCURESTI/ 
Bucuresti
FSE F18 F10 MSE M18 M10 1
09.11.2019 Trofeul MaDonna Maria Ed. I DOLJ/ 
Craiova
F16 F14 F12 F10 M16 M14 M12 M10 1
09.11.2019 Trofeul Sense NEAMT/ 
Roman
F12 F10 M12 M10 1
14.11.2019 Trofeul Dr. Oetker-Dublu, Curtea de Arges ARGES/ 
Curtea De Arges
F50 M50 M30 6
16.11.2019 Cupa Vrancart - Primaria Onesti BACAU/ 
Onesti
FSE F14 F12 F10 MSE M14 M12 M10 1
16.11.2019 Trofeul Marin Badin BUCURESTI/ 
Bucuresti
F14 M14 A
16.11.2019 Cupa Best Print - ANULAT PRAHOVA/ 
Ploiesti
F12 F10 M12 M10 1
16.11.2019 Cupa Elite ILFOV/ 
Pantelimon
FSE F12 MSE M12 1
16.11.2019 Cupa de Toamna - Tache Caralulis BUCURESTI/ 
Bucuresti
F16 F10 M16 M10 1
16.11.2019 Cupa Olteniei DOLJ/ 
Craiova
F16 F12 F10 M16 M12 M10 1
16.11.2019 Trofeul DEXI ALBA/ 
Alba Iulia
F18 F12 F10 M18 M12 M10 1
16.11.2019 Cupa TCB BUCURESTI/ 
Bucuresti
F18 M18 1
23.11.2019 Circuitul National FRT - Trofeul Smirodava NEAMT/ 
Roman
F12 M12 A
23.11.2019 Trofeul Ioan Macoveiciuc BUCURESTI/ 
Bucuresti
F16 M16 A
23.11.2019 Cupa Micris 10 ILFOV/ 
Bragadiru
F18 F12 M18 M12 1, 2 la 12 ani
23.11.2019 Cupa Municipiului Oradea BIHOR/ 
Oradea
FSE F14 F12 F10 MSE M14 M12 M10 1, 2 la 12 ani
23.11.2019 Trofeul viitorilor campioni ARGES/ 
Curtea De Arges
F12 F10 M12 M10 1, 2 la 12 ani
23.11.2019 Cupa TCB BUCURESTI/ 
Bucuresti
FSE MSE 1
23.11.2019 Trofeul Performantei Ilie Nastase BUCURESTI/ 
Bucuresti
F14 F10 M14 M10 1
23.11.2019 Cupa Aqua Carpatica BRASOV/ 
Brasov
F16 F14 F12 F10 M16 M14 M12 M10 1, 2 la 12 si 16 ani
23.11.2019 Cupa de Toamna a Municipiului Piatra Neamt NEAMT/ 
Piatra-Neamt
F14 F10 M14 M10 1
23.11.2019 Cupa de iarna a orasului Deva HUNEDOARA/ 
Deva
F14 F12 F10 M14 M12 M10 1, 2 la 12 ani
30.11.2019 Cupa S&F PRAHOVA/ 
Ploiesti
F12 M12 1
30.11.2019 Cupa ATH BUCURESTI/ 
Bucuresti
FSE F18 F12 MSE M18 M12 1
30.11.2019 Cupa Bright ‐ OCH CONSTANTA/ 
Constanta
F16 F14 F12 F10 M16 M14 M12 M10 1
30.11.2019 Cupa Dinamo BUCURESTI/ 
Bucuresti
F16 F14 F10 M16 M14 M10 1
30.11.2019 Trofeul Vasineacsu VILCEA/ 
Ramnicu-Valcea
F16 F14 F12 F10 M16 M14 M12 M10 1
30.11.2019 Cupa Unirii - Onesti - Tg Ocna - Slanic Moldova - Vrancart BACAU/ 
Onesti
FSE F14 F12 F10 MSE M14 M12 M10 1
COMPETITII PE ECHIPE

Descopera echipa de Cupa Davis a Romaniei, istoricul confruntarilor in Grupa Mondiala cat si informatii despre achizitionarea biletelor si modalitati de transport.

Descopera echipa de Fed Cup a Romaniei, istoricul confruntarilor in Grupa Mondiala cat si informatii despre achizitionarea biletelor si modalitati de transport.