COMPETITII
AN: dec nov oct sep aug iul iun mai apr mar feb ian LUNA:
DATA DE INCEPERE DENUMIRE JUDET/
LOCALITATE
categorii varsta categorie
02.09.2021 ITF S100 - Brasov - Trofeul Ion Tiriac BRASOV/ 
Brasov
M65 M60 M55 M50 M45 M40 M35 M30 ITS Seniors S100
04.09.2021 Cupa CS Intersport, Ed a 2‐a - Dublu ARAD/ 
Arad
F16 F14 F12 F10 M16 M14 M12 M10 1, 2 la 12, 14 si 16 ani
04.09.2021 Trofeul Ilie Nastase- Dublu BRAILA/ 
Braila
F18 F14 F12 F10 M18 M14 M12 M10 1, 2 la 12 si 14 ani
04.09.2021 Cupa TC Micul As, Ed a 3‐a - Dublu IASI/ 
Iasi
F10 M10 1
04.09.2021 Cupa Bistrita, Ed de toamna - Dublu - ANULAT BISTRITA/ 
Bistrita
F18 F14 F12 F10 M18 M14 M12 M10 1, 2 la 12 si la 14 ani
04.09.2021 Cupa Rocri Trade - Dublu NEAMT/ 
Piatra-Neamt
F16 F14 F12 M16 M14 M12 2
04.09.2021 Cupa Sofia, Ed a 8‐a - Dublu BUCURESTI/ 
Bucuresti
F12 F10 M12 M10 1, 2 la 12 ani
04.09.2021 Cupa de Toamna, Ed a 6‐a - Dublu ARGES/ 
Curtea De Arges
F16 F12 M16 M12 2
05.09.2021 Campionatele Nationale Intercluburi pe Echipe de Dublu U12 BUCURESTI/ 
Bucuresti
F12 M12 National
05.09.2021 Campionatele Nationale Intercluburi pe Echipe de Dublu U16 BUCURESTI/ 
Bucuresti
F16 M16 National
09.09.2021 Cupa CELCO CONSTANTA/ 
Mamaia
M60 M50 M40 6
09.09.2021 Campionatele Nationale Intercluburi pe Echipe de Dublu U14 BUCURESTI/ 
Bucuresti
F14 M14 National
11.09.2021 Cupa Toamnei, Editia 1 - Echipe - ANULAT VILCEA/ 
Ramnicu-Valcea
F14 M14 Echipe
11.09.2021 Cupa Dinamo Brasov - Echipe BRASOV/ 
Brasov
FSE F14 MSE M14 Echipe
11.09.2021 Flory Cup - Echipe - ANULAT VILCEA/ 
Ramnicu-Valcea
F12 F10 M12 M10 Echipe
11.09.2021 Cupa Greenfield - Echipe VASLUI/ 
Barlad
F16 F14 M16 M14 Echipe
11.09.2021 Cupa Expur Tenis Con, Ed a 10‐a - Echipe IALOMITA/ 
Slobozia
F14 F10 M14 M10 Echipe
11.09.2021 Trofeul Ilie Nastase - Echipe BUCURESTI/ 
Bucuresti
F14 F10 M14 M10 Echipe
11.09.2021 Cupa Elite Pantelimon - Echipe ILFOV/ 
Pantelimon
F18 F16 M18 M16 Echipe
11.09.2021 Trofeul Spartacus Braila - Echipe BRAILA/ 
Braila
F16 F12 M16 M12 Echipe
11.09.2021 Cupa Nitech - Echipe BUCURESTI/ 
Bucuresti
F12 M12 Echipe
13.09.2021 ITF U18 Constanta CONSTANTA/ 
Constanta
F18 M18 ITF Juniors
14.09.2021 Campionatele Nationale Individuale de Seniori/SuperSeniori GALATI/ 
Galati
F50 F45 F40 F30 M80 M75 M70 M65 M60 M55 M50 M45 M40 M35 M30 ITF S 200
18.09.2021 Circuitul National FRT ‐ Autokappa Trophy, Ed a 3‐a DOLJ/ 
Craiova
F14 M14 A
18.09.2021 Cupa Orhideea, Ed a 4‐a NEAMT/ 
Piatra-Neamt
F14 F12 F10 M14 M12 M10 1
18.09.2021 Trofeul Marc, Ed de toamna CLUJ/ 
Cluj-Napoca
F16 F14 F12 F10 M16 M14 M12 M10 1, 2 la 12 si 14 ani
18.09.2021 Memorial Tache Caralulis, Ed a 27‐a BUCURESTI/ 
Bucuresti
F16 F12 M16 M12 2
18.09.2021 Trofeul Braila BRAILA/ 
Braila
F18 F14 F12 F10 M18 M14 M12 M10 1, 2 la 12 si 14 ani
18.09.2021 Cupa Rotary Cosmopolitan Junior TIMIS/ 
Timisoara
F14 F12 F10 M14 M12 M10 1, 2 la 14 ani
18.09.2021 Cupa Major, Ed a 9‐a BUCURESTI/ 
Bucuresti
F18 F14 F10 M18 M14 M10 1, 2 la 14 ani
18.09.2021 Cupa Olimpia Brasov - ANULAT BRASOV/ 
Brasov
F18 F16 F12 M18 M16 M12 1, 2 la 12 ani
18.09.2021 Cupa S&F - ANULAT PRAHOVA/ 
Ploiesti
F14 M14 2
18.09.2021 Cupa Muresul - ANULAT MURES/ 
Targu Mures
F14 F10 M14 M10 1, 2 la 14 ani
18.09.2021 Cupa Ramnicului VILCEA/ 
Ramnicu-Valcea
F12 F10 M12 M10 1, 2 la 12 ani
20.09.2021 Campionatele Nationale pe Echipe U18 BUCURESTI/ 
Bucuresti
F18 M18 National
20.09.2021 Trofeul Tiriac-Nastase BUCURESTI/ 
Bucuresti
MSE ATP Challenger
23.09.2021 Cupa Conest Iasi IASI/ 
Iasi
F30 M70 M65 M55 M45 M30 6
25.09.2021 Circuitul National FRT - Cupa Dyadora, Ed a 4-a TIMIS/ 
Timisoara
F12 M12 A
25.09.2021 Circuitul National FRT - Cupa Carmolact Monor, Ed a 7-a BISTRITA/ 
Bistrita
F16 M16 A
25.09.2021 Cupa Iulian Patrascu MEHEDINTI/ 
Drobeta-Turnu
F14 F12 F10 M14 M12 M10 1, 2 la 12 ani
25.09.2021 Cupa Templierilor, Editia 1 ALBA/ 
Sebes
F16 F14 F12 F10 M16 M14 M12 M10 1, 2 la 12, 14 si 16 ani
25.09.2021 Trofeul Zao ARGES/ 
Stefanesti
F14 F10 M14 M10 1, 2 la 14 ani
25.09.2021 Cupa Tudor - Daimon BUCURESTI/ 
Bucuresti
F14 F12 F10 M14 M12 M10 1, 2 la 14 ani
25.09.2021 Trofeul Silviu Gudinov BRAILA/ 
Braila
F16 F12 M16 M12 2
25.09.2021 Trofeul Orasului Bucuresti, Ed a 12-a BUCURESTI/ 
Bucuresti
F18 F16 M18 M16 1
25.09.2021 Cupa Ceramus Tennis Instinct ARGES/ 
Campulung
F18 F16 F12 M18 M16 M12 1, 2 la 12 si 16 ani
25.09.2021 Cupa de toamna GALATI/ 
Galati
F18 F14 F10 M18 M14 M10 1
25.09.2021 Cupa Interconti SUCEAVA/ 
Suceava
F14 F12 F10 M14 M12 M10 1, 2 la 12 si 14 ani
25.09.2021 Cupa Universitatii Babes-Bolyai, Editia 1 CLUJ/ 
Cluj-Napoca
F14 F12 F10 M14 M12 M10 1, 2 la 12 si 14 ani
27.09.2021 Campionatele Nationale Individuale de Vara Seniori BUCURESTI/ 
Bucuresti
FSE MSE National
COMPETITII PE ECHIPE

Descopera echipa de Cupa Davis a Romaniei, istoricul confruntarilor in Grupa Mondiala cat si informatii despre achizitionarea biletelor si modalitati de transport.

Descopera echipa de Fed Cup a Romaniei, istoricul confruntarilor in Grupa Mondiala cat si informatii despre achizitionarea biletelor si modalitati de transport.