COMPETITII
AN: dec nov oct sep aug iul iun mai apr mar feb ian LUNA:
DATA DE INCEPERE DENUMIRE JUDET/
LOCALITATE
categorii varsta categorie
02.06.2022 Memorial Marius Bologa IASI/ 
Iasi
F30 M70 M65 M60 M55 M45 M30 6
02.06.2022 Cupa Iosif Duhomnicu IALOMITA/ 
Slobozia
F45 F30 M70 M65 M60 M55 M50 M45 M40 M35 M30 6
04.06.2022 Memorial Ionut Catalin Bercu BUCURESTI/ 
Bucuresti
FSE F16 MSE M16 1, 2 la 16 ani
04.06.2022 Trofeul MTH NEAMT/ 
Roman
F14 F12 F10 M14 M12 M10 1, 2 la 12 si 14 ani
04.06.2022 Cupa ATH BUCURESTI/ 
Bucuresti
F12 F10 M12 M10 1, 2 la 12 ani
04.06.2022 Memorial Leonte Ianovschi Jr ARGES/ 
Pitesti
F16 F14 F12 F10 M16 M14 M12 M10 1, 2 la 14 ani
04.06.2022 Cupa Agrovas Tenis Con IALOMITA/ 
Slobozia
FSE F16 F14 MSE M16 M14 1, 2 la 14 ani
04.06.2022 Cupa Ingredia ‐ Intersport ARAD/ 
Arad
F14 F12 F10 M14 M12 M10 1, 2 la 14 ani
04.06.2022 Cupa Bistrita Metaller BISTRITA/ 
Bistrita
F14 F12 M14 M12 2
04.06.2022 Cupa Alpa HUNEDOARA/ 
Deva
F14 F12 F10 M14 M12 M10 1, 2 la 12 si 14 ani
06.06.2022 Prebet Tennis Cup BISTRITA/ 
Bistrita
F18 M18 ITF Juniors
06.06.2022 FR Tennis Trophy BUCURESTI/ 
Bucuresti
F14 M14 Tennis Europe U14, Categoria 3
09.06.2022 Campionatul Naţional pe Echipe NEAMT/ 
Piatra-Neamt
F30 M70 M65 M60 M55 M50 M40 M30 5
11.06.2022 Cupa Elite Pantelimon ILFOV/ 
Pantelimon
F14 F10 M14 M10 1, 2 la 14 ani
11.06.2022 Cupa Yonex TIMIS/ 
Timisoara
F14 F10 M14 M10 1, 2 la 14 ani
11.06.2022 Trofeul TC Tomesti IASI/ 
Tomesti
F16 F14 M16 M14 1
11.06.2022 Cupa Sylvester 2022 ARGES/ 
Campulung
FSE F16 F14 F10 MSE M16 M14 M10 1
11.06.2022 Cupa CSU Tg Mures MURES/ 
Targu Mures
F16 F14 F10 M16 M14 M10 1, 2 la 14 si 16 ani
11.06.2022 Cupa Marii Negre CONSTANTA/ 
Constanta
F16 F14 F10 M16 M14 M10 1, 2 la 14 si 16 ani
13.06.2022 Campionatele Nationale Individuale de Vara U12 BUCURESTI/ 
Bucuresti
F12 M12 National
13.06.2022 ATC Elite Junior Cup GORJ/ 
Targu Jiu
F18 M18 ITF Juniors
15.06.2022 Trofeul Callatis 2022 - Ioan Dima CONSTANTA/ 
Mangalia
F40 M80 M75 M70 M65 M60 M55 M50 M45 M40 6
16.06.2022 Memorialul Conu Misu Gontaru BOTOSANI/ 
Botosani
F50 M70 M65 M60 M55 M50 M45 M40 M30 6
18.06.2022 Circuitul National FRT - Cupa Dinamic 92 NEAMT/ 
Piatra-Neamt
F12 M12 A
18.06.2022 Campionatele Municipale Individuale BUCURESTI/ 
Bucuresti
FSE F18 F14 F12 MSE M18 M14 M12 1, 2 la 12 si 14 ani
18.06.2022 Cupa Dentix Ray SALAJ/ 
Zalau
F18 F16 F14 F12 M18 M16 M14 M12 1, 2 la 12 ani
18.06.2022 Cupa Municipiului Galati GALATI/ 
Galati
F14 F12 M14 M12 1, 2 la 14 ani
18.06.2022 Cupa Hai ARAD/ 
Arad
F14 F12 M14 M12 1, 2 la 12 ani
18.06.2022 Cupa TODOME DOLJ/ 
Craiova
F18 F14 F12 M18 M14 M12 2
18.06.2022 Cupa Universitatii 1 Decembrie ALBA/ 
Alba Iulia
FSE F14 F12 MSE M14 M12 1, 2 la 12 si 14 ani
20.06.2022 Campionatele Nationale Individuale de Vara U10 BUCURESTI/ 
Bucuresti
F10 M10 National
20.06.2022 Mamaia IDU Championship Mobexpert CONSTANTA/ 
Mamaia
F16 M16 Tennis Europe U16, Categoria 2
20.06.2022 Irina Begu Trophy BUCURESTI/ 
Bucuresti
FSE ITF W15
21.06.2022 Altius Tennis Cup BUCURESTI/ 
Bucuresti
F55 F45 F35 F30 M80 M75 M70 M65 M60 M55 M50 M45 M40 M35 M30 ITS Seniors S400
25.06.2022 Cupa Electromax HUNEDOARA/ 
Petrosani
F16 F14 F12 F10 M16 M14 M12 M10 1, 2 la 12, 14 si 16 ani
25.06.2022 Circuitul National FRT - Trofeul Tennis Performance Team BUCURESTI/ 
Bucuresti
F14 M14 A
25.06.2022 Kinder Joy Of Moving Tennis Trophy by Nitech Bucuresti BUCURESTI/ 
Bucuresti
F12 F10 M12 M10 1, 2 la 12 ani
25.06.2022 BT Tennis Cup 2 CLUJ/ 
Cluj-Napoca
FSE F16 F12 MSE M16 M12 1, 2 la 12 ani
25.06.2022 Cupa ATH BUCURESTI/ 
Bucuresti
FSE F16 MSE M16 1, 2 la 16 ani
25.06.2022 Cupa Olimpia BRASOV/ 
Brasov
F16 F14 F10 M16 M14 M10 1, 2 la 14 si 16 ani
25.06.2022 Trofeul DJTS BRAILA/ 
Braila
F16 F14 F12 F10 M16 M14 M12 M10 1, 2 la 12, 14 si 16 ani
25.06.2022 Trofeul Campion Broker ARGES/ 
Pitesti
FSE F16 F12 F10 MSE M16 M12 M10 1
25.06.2022 Trofeul TC Tomesti IASI/ 
Tomesti
FSE F14 F12 MSE M14 M12 1, 2 la 12 si 14 ani
25.06.2022 Cupa Rotary Intersport ARAD/ 
Arad
F14 F12 F10 M14 M12 M10 1
25.06.2022 39 Saccoccia Assicurazioni EURO TROPHY PORTO SAN GIORGIO TE U12, Categoria 1
27.06.2022 Dyadora Trophy TIMIS/ 
Timisoara
F18 M18 ITF Juniors
30.06.2022 Memorial Tarcuta-Volf IASI/ 
Iasi
F35 F30 M70 M65 M60 M55 M45 M30 6
COMPETITII PE ECHIPE

Descopera echipa de Cupa Davis a Romaniei, istoricul confruntarilor in Grupa Mondiala cat si informatii despre achizitionarea biletelor si modalitati de transport.

Descopera echipa de Fed Cup a Romaniei, istoricul confruntarilor in Grupa Mondiala cat si informatii despre achizitionarea biletelor si modalitati de transport.