COMPETITII
AN: dec nov oct sep aug iul iun mai apr mar feb ian LUNA:
DATA DE INCEPERE DENUMIRE JUDET/
LOCALITATE
categorii varsta categorie
01.08.2022 Comesad BCR Open ARGES/ 
Pitesti
MSE ITF M25K
04.08.2022 Cupa Municipiului Zalau SALAJ/ 
Zalau
F35 M75 M70 M65 M60 M55 M50 M45 M40 M35 6
04.08.2022 Cupa TC Micul AS IASI/ 
Iasi
F30 M70 M65 M60 M55 M45 M30 6
06.08.2022 Circuitul National FRT - Cupa Diadem GORJ/ 
Targu Jiu
F12 M12 A
06.08.2022 Circuitul National FRT - Trofeul Ilie Nastase BUCURESTI/ 
Bucuresti
F16 M16 A
06.08.2022 Memorial Ioana Russe BUCURESTI/ 
Bucuresti
F12 F10 M12 M10 1, 2 la 12 ani
06.08.2022 Cupa Major BUCURESTI/ 
Bucuresti
F18 F14 M18 M14 1
06.08.2022 Cupa Sylvester ARGES/ 
Campulung
FSE F14 F12 F10 MSE M14 M12 M10 1, 2 la 14 ani
06.08.2022 Cupa Bistrita BISTRITA/ 
Bistrita
F16 F14 F12 F10 M16 M14 M12 M10 1, 2 la 12 si 14 ani
06.08.2022 Cupa TenisProfi ARAD/ 
Arad
F14 F12 F10 M14 M12 M10 1, 2 la 12 si 14 ani
06.08.2022 Cupa Petrouzinex NEAMT/ 
Piatra-Neamt
F16 F14 F12 M16 M14 M12 1, 2 la 12 si 16 ani
06.08.2022 Rasnov Open BRASOV/ 
Rasnov
F18 F16 F14 M18 M16 M14 1, 2 la 14 si 16 ani
06.08.2022 Cupa de vara Atlas GALATI/ 
Galati
F14 F12 F10 M14 M12 M10 1, 2 la 14 ani
08.08.2022 Vitality Open Tour ARGES/ 
Curtea De Arges
MSE ITF M15K
08.08.2022 ITF W25 Brasov BRASOV/ 
Brasov
FSE ITF W25
11.08.2022 Cupa Orhideea de vara NEAMT/ 
Piatra-Neamt
F30 M65 M60 M55 M50 M45 M40 6
11.08.2022 BRD Arges Open Wheelchairs-Tennis ARGES/ 
Bascov
ITF
13.08.2022 Cupa Emy NEAMT/ 
Roman
F14 F12 M14 M12 2
13.08.2022 Cupa Galaxy BUCURESTI/ 
Bucuresti
F16 F12 M16 M12 1, 2 la 12 ani
13.08.2022 Cupa Pro Tenis Club Bucuresti BUCURESTI/ 
Bucuresti
F18 F14 M18 M14 1, 2 la 14 ani
13.08.2022 Cupa Sidex - Ceresit VRANCEA/ 
Adjud
FSE F16 F14 F12 MSE M16 M14 M12 1, 2 la 12 si 14 ani
13.08.2022 Cupa Antonia ARGES/ 
Pitesti
F18 F16 F12 M18 M16 M12 1, 2 la 12 si 16 ani
13.08.2022 Cupa LPS Nicolae Rotaru CONSTANTA/ 
Constanta
F16 F14 F12 M16 M14 M12 1, 2 la 14 si 16 ani
13.08.2022 Rogo Kids Cup 2 TIMIS/ 
Timisoara
F14 F12 F10 M14 M12 M10 1, 2 la 12 si 14 ani
15.08.2022 Brasov Open BRASOV/ 
Brasov
F14 M14 Tennis Europe U14, Categoria 2
15.08.2022 Campionatele Nationale pe Echipe U10 BUCURESTI/ 
Bucuresti
F10 M10 National
15.08.2022 Oltenia Trophy DOLJ/ 
Craiova
MSE ITF M15K
15.08.2022 Cupa Politehnica Tennis Cup BUCURESTI/ 
Bucuresti
F50 F30 M75 M70 M65 M60 M55 M50 M45 M40 M35 M30 ITF S200
15.08.2022 BRD Bucharest Open Wheelchair Tennis BUCURESTI/ 
Bucuresti
ITF
20.08.2022 Cupa Match Point SATU MARE/ 
Satu Mare
F16 F14 F12 F10 M16 M14 M12 M10 1, 2 la 12, 14 si 16 ani
20.08.2022 Cupa Naparis Tenis Con - ANULAT IALOMITA/ 
Slobozia
FSE MSE B
20.08.2022 Cupa Alexandra BUCURESTI/ 
Bucuresti
F12 F10 M12 M10 1, 2 la 12 ani
20.08.2022 Trofeul Ardealului Tg Mures MURES/ 
Targu Mures
F16 F14 M16 M14 1, 2 la 14 ani
20.08.2022 Trofeul DADA Comapel BUZAU/ 
Buzau
F16 F12 F10 M16 M12 M10 1
20.08.2022 Trofeul Tennis Joy ARGES/ 
Pitesti
F16 F14 F12 F10 M16 M14 M12 M10 1, 2 la 12, 14 si 16 ani
20.08.2022 Cupa DJST - SCM Bacau BACAU/ 
Bacau
FSE F14 F12 F10 MSE M14 M12 M10 1, 2 la 12 si 14 ani
20.08.2022 Kinder Joy of Moving Tennis Trophy by GST Bistrita BISTRITA/ 
Bistrita
F12 F10 M12 M10 1
22.08.2022 Hai Cup ARAD/ 
Arad
F14 M14 Tennis Europe U14, Categoria 3
22.08.2022 TCB Junior Trophy BUCURESTI/ 
Bucuresti
F18 M18 ITF J5
22.08.2022 32nd Int'l Veterans Championships of ROMANIA-CORNELIU IDU TRPOHY-Mamaia Seaside Resort CONSTANTA/ 
Mamaia
F60 F50 F45 F35 F30 M75 M70 M65 M60 M55 M50 M45 M40 M35 M30 ITF S400
25.08.2022 Cupa Sanatatea BOTOSANI/ 
Botosani
F40 M70 M60 M55 M50 M40 6
27.08.2022 Circuitul National FRT - Trofeul Dr. Oetker ARGES/ 
Curtea De Arges
F12 M12 A
27.08.2022 Cupa Rifil NEAMT/ 
Piatra-Neamt
F16 F12 F10 M16 M12 M10 1, 2 la 12 ani
27.08.2022 Cupa Carbon Logistic TIMIS/ 
Timisoara
F12 F10 M12 M10 1, 2 la 12 ani
27.08.2022 Cupa CSS Ploiesti PRAHOVA/ 
Ploiesti
FSE F16 F12 F10 MSE M16 M12 M10 1, 2 la 12 ani
27.08.2022 Trofeul Tennis Performance Team BUCURESTI/ 
Bucuresti
F18 F16 M18 M16 1, 2 la 16 ani
27.08.2022 Cupa Dacia Galati GALATI/ 
Galati
F16 F12 F10 M16 M12 M10 1, 2 la 12 si 16 ani
27.08.2022 Trofeul Damaco BIHOR/ 
Oradea
F18 F16 F12 F10 M18 M16 M12 M10 1, 2 la 16 ani
27.08.2022 BT Tennis Cup 5 CLUJ/ 
Cluj-Napoca
FSE F16 F10 MSE M16 M10 1
29.08.2022 W15 Brasov BRASOV/ 
Brasov
FSE ITF W15
29.08.2022 Campionatele Nationale pe Echipe U14 BUCURESTI/ 
Bucuresti
F14 M14 National
COMPETITII PE ECHIPE

Descopera echipa de Cupa Davis a Romaniei, istoricul confruntarilor in Grupa Mondiala cat si informatii despre achizitionarea biletelor si modalitati de transport.

Descopera echipa de Fed Cup a Romaniei, istoricul confruntarilor in Grupa Mondiala cat si informatii despre achizitionarea biletelor si modalitati de transport.